Jak działamy

Generalny wykonawca – definicja

„Przedsiębiorstwo działające na zlecenie inwestora, którego zadania obejmują kompleksową realizację inwestycji w zakresie prac budowlanych i montażowych. Prace są wykonywane na podstawie umowy o generalne wykonawstwo w określonych terminach i w stopniu niezbędnym do skutecznego wystąpienia z wnioskiem o wydanie pozwolenia na użytkowanie obiektu”. Źródło: (B. Bińczycki, M. Romanowska, Leksykon zarządzania 2004, s.144).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zorganizować pracę, aby była ona wykonana sumiennie, profesjonalnie i co najważniejsze — na czas.

Zadowolenie Inwestora jest naszym priorytetem.

Specjalizujemy się w kompleksowym wykańczaniu i przygotowywaniu do użytku placówek publicznych, głównie w sektorze finansowym. Działamy na terenie całego kraju.

Znajdziecie Państwo u nas szeroką ofertę usług dotyczących każdego etapu inwestycji. Począwszy od projektów, dokumentacji geodezyjnej poprzez budowę budynków i wykończenie wnętrz a kończąc na aranżacji ogrodów.

 Wybierając nas, zyskujecie Państwo:

  • Czas, gdyż odpowiadamy za całość, czyli: projekt, realizację oraz nadzór inwestorski. Posiadamy niezbędne know-how i własne zaplecze techniczne. Synchronizujemy wszystkie prace budowlane i odpowiadamy za ich przebieg, a Państwo ograniczacie czas spędzony na koordynacji inwestycji do minimum, mogąc tym samym spokojnie skupić uwagę na rozwijaniu swojego biznesu.
  • Oszczędności i racjonalizację kosztów, ponieważ od lat współpracujemy ze stałą i sprawdzoną grupą dostawców, u których możemy liczyć na preferencyjne stawki cenowe i pełną dostępność niezbędnych materiałów.
  • Bezpieczeństwo, gdyż pracują u nas tylko specjaliści w swojej dziedzinie. Od lat współpracujemy również ze stałą, sprawdzoną grupą podwykonawców, którzy w sposób zaplanowany prowadzą swoje prace równolegle. Każda inwestycja jest gotowa do ostatecznego odbioru zgodnie z harmonogramem i oczekiwaniami Inwestora.

Jeśli Szukacie Państwo rzetelnej firmy — to już ją znaleźliście!

Nasi partnerzy

PUI A. Dzieniszewski to zaufany generalny wykonawca. Nasze doświadczenie i profesjonalizm w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji doceniły:

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.